Sayfa Yükleniyor ...

İpuçları & FAQ

Müşterilerin sıklıkla sorduğu sorulardır, ilk soru en yaygın olanıdır.

Pahalı Veri Kurtarmayı Önleme Yolları

Pahalı Veri Kurtarma önlemek için Dosyalarınızı Yedekleme Her yıl, birçok kişi ve Brisbane işletmeler sabit disk hatası nedeniyle önemli dosyaları kaybetmek. Bu dosyalar fotoğrafları içerir …

Read More

PC Windows & Mac için En İyi Anti Virüs Yazılımı - Bilgisayar Teknisyenleri Perspektifi

PC İçin En İyi Antivirüs Yazılımı Bir Bilgisayar Teknisyeninin Perspektifi Avustralya’da PC ve Mac için En İyi Antivirüs Yazılımını Test Edip Karşılaştırdık.

Read More

Sabit Diskten Veri Kurtarma Yöntemleri

Peki işletmeler için veri kurtarma yöntemleri nelerdir? Veri kurtarma iş olan Bilgisayar, bu makalede veri kurtarma için birçok mevcut yöntem özetliyor …

Read More

Sıkça Sorulan Sorular

Onarımım / servisim ne kadar sürer?

Çoğu hatayı 2-3 gün içinde onarırız, ayrıca 24 saat öncelikli bir hizmet sunuyoruz (gerekirse parçaların bulunabilirliğine bağlıdır). Parça sipariş etmemiz gerekiyorsa, normalde bu ertesi gün teslimat alabiliriz. Bilgisayarınız olmadan olmanın ne kadar zor olabileceğinin farkındayız ve her zaman mümkün olduğunca çabuk geri getirmeye çalışacağız.

Onarımımın bana maliyeti ne olacak?

Onarım için her zaman sabit bir fiyat sunacağız, örneğin dizüstü bilgisayar ekranınızın değiştirilmesi gerekiyorsa, başlamadan önce size iş için toplam bir fiyat vereceğiz. İlk önce arızayı teşhis etmemiz gerektiğinde, onarım ile devam ederseniz feragat edilen £ 30 işçilik ücreti alırız. Kötü bir sürpriz yapmanızı istemiyoruz; işi tamamlamadan önce onarımınızın ne kadara mal olacağını bilmenizi istiyoruz.

PC World gibi büyük bir marka cadde mağazasına gidebilince neden sizi kullanmak isteyeyim?

Kişisel bir hizmet sunmak, listemizin başında gelir; durumu ayrıntılı olarak açıklayabilmeniz için doğrudan bilgisayarınızda çalışan kişiyle konuşacaksınız. Onarımları hızlı bir şekilde tamamlıyoruz, servis merkezlerine hiçbir şey göndermiyoruz ve onarım için 5+ gün teklif etmiyoruz. Herhangi bir peşin ücret talep etmiyoruz, ancak iş tamamlandıktan sonra ve memnun olduğunuz zaman iş için ödeme yaparsınız.

Çatlamış / hasarlı dizüstü bilgisayar ekranlarını değiştirebilir misiniz?

Kesinlikle, dizüstü bilgisayar ekranlarını her zaman onarıyoruz ve yeni bir dizüstü bilgisayar satın almaktan çok daha ucuz. Hızlı bir teklif için bize ulaşın, stokta dizüstü bilgisayar ekranlarının çoğuna sahibiz ve normalde aynı gün ekranınızı değiştirebilirsiniz!

I’m worried about my data, is it safe?

Verilerinize bakmak için her zaman büyük özen göstereceğiz. Veri Koruma Yasası’na uyuyoruz ve sahip olduğumuz tüm veriler kesinlikle gizli tutuluyor. Avukatlar ve cadde mağazaları da dahil olmak üzere bir dizi yerel işletme için çalışma yürütüyor ve kişisel verilerin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Saklanan müşteri verileri her zaman parola korumalı ve şifrelenmiş biçimde saklanır. Mümkünse, herhangi bir çalışma yapılmadan önce bilgisayarınızdaki verilerin yedeğini almanızı öneririz ve gerekirse yedekleme seçeneklerini sizinle görüşebiliriz.

Bültene üye ol

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests